Čo nás naučili?

Čo nás naučili?

Naučili nás báť sa, no nenaučili nás ľúbiť. Dni plné strachu sú pre nás úplne normálne. Svet plný strachu je normálny. Médiá šíriace strach a zlé správy považujeme za normálne. Zamorení strachom a tmou slepo naháňame záblesky lásky a svetla. Odmalička sme vedení žiť v strachu. Zabudli sme na to, čo je pre nás naozaj prirodzené, a tak veríme ilúzií, ktorú nám prezentujú, v ktorej naše životy žijeme. Zvykli sme si žiť v klamstve a našej pravej podstaty a pravdy sa bojíme. A keď už máš otvoriť svoje oko, zmocňuje sa ťa strach, lebo celý tvoj svet vykonštruovaný pomocou lží, sa rúca. Rúca sa niečo, čo poznáš, čo si si myslel, že je pravda. Svet, v ktorom si žil celé tie roky bola iba jedna veľká ilúzia.

Je jednoduchšie ľudí oklamať ako ich presvedčiť, že boli oklamaní.“

Mark Twain

Naučili nás nudiť sa vo svete plnom tajomstiev. Naučili nás veriť, že prirodzené je zlé, že je úplne normálne chcieť byť ako niekto iný. Hlavne, aby si nechcel byť sám sebou. V živote jestvuje veľa rozptyľujúcich vecí, ktoré odvracajú tvoju pozornosť od toho, na čom najviac záleží – od teba samého.

Zobrali nám silu. Každý deň sa zhadzujeme sami pred sebou a vo vlastnej mysli si dennodenne vytvárame predstavu o tom, akí sme nedokonalí. Živíme strachy, ktoré si vytvárame a bojíme sa. Veríme, že na to, aby sme sa niekomu zapáčili sa musíme skrášľovať a hlavne, že nesmieme byť samy sebou, lebo nás vysmejú. Dokonalé bytosti uväznené vo vlastnej mysli, neuvedomujúce si svoju silu.

Naučili nás skrývať svoje pocity, lebo keď ich prejavíme, môžu nás vysmiať. A tak milióny ľudí po celom svete neustále potláčajú svoje pocity a nevedia s nimi narábať. Veď akoby aj mohli, nikto ich to neučil. Nikto nás neučil, že nie je nič zlého na tom, ak sa naštveme, kričíme,smejeme sa, ľúbime… Potlačená negatívna energia spôsobuje vojny, zlobu, choroby… Šíri sa ako nákaza, strach je pravá pandémia. Všetky tie vírusy sú už len symptómami niečoho hlbšieho, ale to nikto nevidí. To nám už nikto v televízií nepovie.

„Mier je vojna, sloboda je otroctvo, nevedomosť je sila.“

George Orwell

Naučili nás, že lieky nás vyliečia, ale iba dočasne. Veď samozrejme, nebyť chorôb, nie je ani zisk. Všetky tie korporácie vyrábajú lieky pre nás, chcú nám pomôcť, o zisk im vôbec nejde. Tak prečo ťa nevyliečia úplne? Prečo ti na lieky vypíšu ďalšie lieky?

Vedel si napríklad, že by sme mohli mať elektrinu zadarmo? Nikola Tesla, veľký mysliteľ a vynálezca, poznal zákony vesmíru a už pred rokmi prišiel na to, že by ľudia po celom svete mohli mať elektrickú energiu úplne zadarmo. Jeho návrhu sa však nik nedotkol, pretože by z toho nebolo možné vykázať žiaden zisk. Ignorovali ho, škodili mu, snažili sa ho zničiť. Po jeho smrti, bola väčšina jeho výskumov zničená… Prečo asi?

Naučili nás, že jedine klamstvom môžeme v živote vyhrať a tak všetci klameme, aby sme náhodou neprehrali, aby neodhalili naše slabiny. Bojíme sa byť zraniteľní, bojíme sa byť ľudskí. Stále viac a viac chceme byť robotmi a utekáme od seba.
Deťom už od mala spievame, že svet je zlý. Blokujeme ich prirodzenosť, bránime im sa prejaviť.

„Náš mier znamená vojnu, lebo naša láska znamená strach. Svetlo sa mení na prach.“

Majk Spirit

Zo sexu sme spravili povrchnú vec. Hneď po tom, čo vyvrcholíme , odvraciame svoje tváre. Z činnosti, z ktorej vzniká život,pri ktorej sa prepájame s Bohom, sme spravili vec, ktorej sa bojíme. Hanbíme sa odhaliť pred druhými. Bojíme sa nahoty, lebo si myslíme, že nie sme dokonalí. Vidíme dokonalé postavy a vysmiatych ľudí všade navôkol, v médiách, na sociálnych sieťach.. a chceme sa im podobať.

Otvor svoje oko a všimneš si, že za všetkým tým pozlátkom je prázdnota.

Už to nie je o vojnách so zbraňami, je tu boj o myseľ ľudstva. Nedovolia ti odpojiť sa od systému, aby si sa spojil so sebou samým, lebo vtedy sa stávaš naozaj slobodným a celistvým, čo je pre nich nebezpečné. Preto takýchto ľudí nazývajú bláznami, konšpiračnými teoretikmi, vysmievajú sa im.. A pritom v hĺbke niečo cítia, že možno na tom niečo bude… Neveríš? Vyskúšal si si to už? Máš naozaj otvorenú myseľ? Alebo reaguješ podľa zaužívaných vzorcov?

„Samopaly a bomby a tanky sú už len doplnkom, naozajstné zbrane sú doláre a eurá, a manipulácia ľudského vedomia.“

Majk Spirit

Nenechaj sa nachytať vo svete plnom strachu, názorov druhých, kritiky, výsmechu.. Jeden druhého skopávame a nazývame to láskou, pristrihujeme si krídla a nazývame to ochranou. Ver sebe a svojim pocitom, never ničomu, čo ti povedali. Vydaj sa na vlastnú plavbu poznania, lebo nikto ti pravdu nemôže povedať, iba ti ju ukázať a nasmerovať ťa k nej. Dôjsť k nej a dotknúť sa jej musíš už ty sám. Vtedy poznáš, čo je naozaj pravda a čo lož. Dovtedy budeš iba papagáj, ktorý opakuje to, čo mu bolo povedané, bez toho, aby sa nad tým, čo i len na chvíľu zamyslel.

„Ak chcete nájsť tajomstvá vesmíru, mali by ste myslieť z hľadiska energie, frekvencie a vibrácií.“

Nikola Tesla

Christopher Danis

Related Posts

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

Príbeh o rybárovi.

Príbeh o rybárovi.

O kvete v našom vnútri.

O kvete v našom vnútri.

Príbeh o pravde a lži.

Príbeh o pravde a lži.

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Myšlienka dňa

Nechaj sa unášať vetrom, nikdy nevieš, kam ťa zaveje.

Archives

Recent Posts