Priťahuješ to, čo vyžaruješ

Priťahuješ to, čo vyžaruješ

Život ťa vždy dá dokopy s takými ľuďmi, s ktorými rezonuje tvoje vnútro. Rovnako, ako sa budeš meniť ty, tak sa budú meniť i ľudia v tvojom okolí. Buď sa zmenia spolu s tebou alebo odídu z tvojho života a nahradia ich iní, ktorí budú rezonovať s tým, kým sa staneš. Pozri sa na svoj život spätne a porozmýšľaj nad tým, koho si vo svojom živote mal, kto v ňom ostal až do teraz, kto doň nedávno vstúpil? Teraz sa skús zamyslieť nad tými, ktorí už v tvojom živote nie sú. Kým boli? Aký boli? Čo ste spolu robievali? Aký si bol vtedy ty? Kým si sa stal po tom, čo odišli z tvojho života?

“Zmeň svet tým, že zmeníš seba.”

Majk Spirit

S kým si, taký si. Sme priemerom 5 ľudí, s ktorými sa stretávame najčastejšie. Všetci sa tu navzájom ovplyvňujeme. Všetci sme “influenceri”, aj keď si to možno neuvedomujeme. Ľudia, ktorých máš v živote okolo seba najčastejšie, sú odrazom teba samého. Prizri sa lepšie a odhaľ ten závoj nevedomosti. Pomysli na niekoho z tvojich najbližších, ktorý ťa napadne prv. Ktorú časť teba odzrkadľuje daný človek? Prijímaš ho, či odmietaš? Prijímaš tú časť, ktorú ti zrkadlí, či odmietaš?

To, čo nám vadí na ľuďoch tam vonku (mimo nás), to nám vadí na nás samotných. Všetka kritika smerovaná von, svedčí o nejakom bôle vnútri nás. Vždy je to o nás. Svet okolo nás je odrazom nášho vnútra. Ak chceme zmeniť svet, ľudí v ňom, situácie, ktoré prežívame, tak musíme ísť do seba. Všetko začína u nás. V nás. Keď sa ponoríme do seba a vyliečime v prvom rade seba, potom budeme prirodzene inšpiráciou pre ľudí v našom okolí, pre našu rodinu, kamarátov a nakoniec sa bude môcť zmeniť i celá spoločnosť. Aj o tom je Dobrý život.

Christopher Danis

Related Posts

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

Príbeh o rybárovi.

Príbeh o rybárovi.

O kvete v našom vnútri.

O kvete v našom vnútri.

Príbeh o pravde a lži.

Príbeh o pravde a lži.

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Myšlienka dňa

Nechaj sa unášať vetrom, nikdy nevieš, kam ťa zaveje.

Archives

Recent Posts