Sila. Rovnováha. Samota.

Sila. Rovnováha. Samota.

“Keď k vám príde impulz, riaďte sa ním. Vo chvíli, keď k vám impulz príde, sú podmienky ideálne pre akciu, ku ktorej ste inšpirovaný.”

Abraham Hicks

Byť silný, cítiť silu v sebe, je to, po čom túži každý z nás. Prečo asi? Je to totiž podstata nás všetkých. Každý z nás má ukrytú silu v sebe. Jediné, čo ju skrýva, sú naše strachy, ilúzie a klamstvá. Prebudiť svoju silu znamená odkryť ten nános, ktorým ideme proti sebe samým, pomocou lásky, pravdy a viery. Prebudiť seba znamená byť pravdovravný k sebe samému, neklamať si, priznať si svoje chyby a svoje temné stránky, prijať ich, pretože to všetko je našou súčasťou. My sme celok a celok tvorí všetko to dobré a všetko to zlé. Všetko to, čo sa deje v našom vnútri, to akí sme, sa potom prejaví i vo vonkajšom svete. Začiatok zmeny vo svete začína v tebe. Svet, ktorý si denne buduješ vo svojej mysli, vo svojom vnútri, je svet, ktorý vidíš vonku. Všetko je prepojené.

Rovnováha je súhra dvoch polarít, je to akceptácia všetkého, čo je, také, aké je. Vždy, keď sa jedna z našich dvoch váh preváži, príchodzie okolnosti zabezpečia, aby došlo k nastoleniu rovnováhy – bude priložené na druhú misku presne toľko, koľko chýba k ich rovnosti. Výkyvy v našich životoch sú dôležité, aby sme sa samy naučili vážiť tie misky váh, aby sme si boli vedomí skutočnosti, že jedným zo zákonov Vesmíru je práve rovnosť.

Samota neznamená osamelosť, je to schopnosť byť sám so sebou, pracovať na svojom raste a posúvať sa vpred, smerom k našim cieľom. Osamelý je ten, koho niečo trápi. Trápenie sa nachádza len v jeho myšlienkach, nie je to niečo trvalé. Zbav sa myšlienok plných útrap, presvetli emócie s nimi spojené a tak oživ svojho Ducha. Popros o vyliečenie, chci zmenu vo svojom živote a dosiahneš ju. Kto klope, tomu otvoria. Kto hľadá, ten nájde. Ak sa však stále staviaš do role obete a netúžiš po zmene, tak len ťažko dôjde k zmene. Áno, k zmene dôjde vždy, ale až keď to tak naozaj budeš chcieť, či už vedome alebo nevedome. Život je neustály posun vpred.

3 myšlienky, ktoré mi prišli v tento deň ako nejaké posolstvo pre každého, kto to číta. Ak si to dočítal až do konca tak vedz, že si niečo máš všimnúť 😉

Christopher Danis

Related Posts

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

Príbeh o rybárovi.

Príbeh o rybárovi.

O kvete v našom vnútri.

O kvete v našom vnútri.

Príbeh o pravde a lži.

Príbeh o pravde a lži.

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Myšlienka dňa

Nechaj sa unášať vetrom, nikdy nevieš, kam ťa zaveje.

Archives

Recent Posts