Nové začiatky.

Nové začiatky.

Prijmi to nové, čo prichádza do tvojho života. Starý svet zaniká, aby sa vytvoril priestor pre ten Nový. Aký bude? O tom rozhoduješ aj ty. V akom svete chceš žiť?  Pozoruj okolie a voľ srdcom. Ty rozhoduješ, kam smeruješ svoju pozornosť. Ty rozhodni, aké nové veci vpustíš do svojho vnútra.

Nastal čas zbaviť sa starých zvykov, ktoré ti neslúžia a držia ťa dole.  Teraz je čas, aby si prestal robiť činnosti, z ktorých nemáš dobrý pocit. Počúvaj svoje vnútro a riaď sa svojimi pocitmi, ony ťa povedú.

Zmena môže vyvolávať strach, ale vedz, že to je v poriadku. Keď sme roky zvyknutí na určitý spôsob života, keď roky nahliadame na život istým spôsobom, je pochopiteľné, že zmena bude bolestivá a ťažká. Sme závislý na starých zvyklostiach, pretože sú komfortné, bezpečné a známe. Nové, nepoznané miesta si spájame s neistotou a možným nebezpečenstvom. Je to krok mimo komfortnej zóny. No naozajstný život začína tam. Vystúp zo svojho sna, ktorý si vytváraš myšlienkami. Zobuď sa.

Pravda bolí, ak žijeme v ilúzií. Ver, že ťa povedie vyššia sila, anjeli, Boh, hocičo v čo veríš, privolaj si to k sebe a popros o pomoc, radu a ochranu. Dodajú ti sebadôveru, silu a obklopia ťa láskou. Nikdy nie si sám. Si pripravený zvládnuť všetko, čo sa ti v živote deje.

Buď otvorený zmenám, ktoré sa ti v živote dejú. Pomocou nich môžeš viac spoznať seba samého. Všímaj si myšlienky, ktoré máš. Pozoruj svoje okolie. Staraj sa o seba. Zameraj sa na veci ,ktoré robíš s nadšením a ľahkosťou. Akceptuj seba takého, aký si a neboj sa robiť chyby. Chyby sú súčasťou života a vďaka nim rastieme. Môžu byť požehnaním, ak ich tak budeme brať. Nesnaž sa byť dokonalým, bezchybným a stále len dobrým. Dobrý život je aj o tých zlých dňoch.

Christopher Danis

Related Posts

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

“Ja sa nebojím smrti. Čo ma zaujíma je, či ty máš odvahu žiť?”

Príbeh o rybárovi.

Príbeh o rybárovi.

O kvete v našom vnútri.

O kvete v našom vnútri.

Príbeh o pravde a lži.

Príbeh o pravde a lži.

No Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Myšlienka dňa

Nechaj sa unášať vetrom, nikdy nevieš, kam ťa zaveje.

Archives

Recent Posts